Lato i wakacje

Szałas pod Szymoszkową posiada bardzo dogodną lokalizację do planowania wycieczek górskich w Tatry. Można stąd łatwo dostać się na piechotę m.in. do Doliny Małej Łąki, Doliny za Bramką, Doliny Strążyskiej czy Doliny Kościeliskiej i Doliny Chochołowskiej. A więc można zaplanować długie spacery malowniczą ścieżką pod reglami w kierunku wymienionych dolin lub też w kierunku skoczni Wielkiej Krokwi.
Dla turystów pragnących zdobywać wyższe partie gór, z Szałasu pod Szymoszkową dogodnie rozpoczniemy wycieczki na Sarnie Skałki, Giewont, Kasprowy Wierch, Czerwone Wierchy (Kopa Kondracka, Małołączniak, Krzesanica, Ciemniak). Można również podejść ścieżką pod reglami lub dojechać busem do wlotu do Doliny Chochołowskiej skąd łatwo dostać się do schroniska na urokliwej Polanie Chochołowskiej. Stąd rozpoczyna się piękny widokowo szlak na Grzesia i Rakoń.

Komfort i piękno w miejscu z duszą

Prowadzimy ten dom od 1982 roku. Przyjedź do nas i przekonaj się jak to jest mieszkać w domu z jodłowych płazów zbudowanym zgodnie z tradycyjną podhalańską sztuką ciesielską.

Wybierz apartament