Apartament Panorama

Dwupokojowy apartament w Kościelisku z widokowym balkonem na I piętrze. Dla czteroosobowej rodziny.  

Opis pomieszczenia. Dzieci oraz rodzice otrzymają osobne pokoje połączone wspólnym niewielkim korytarzykiem z którego jest również wejście do łazienki. Tuż przed głównym wejściem do apartamentu znajduje się niewielki aneks kuchenny. To dlatego ten apartament jest świetnym wyborem dla rodzin.

Godne uwagi jest też to że apartament w Kościelisku zbudowany jest zgodnie z tradycyjną podhalańską sztuką ciesielską. To dlatego goście mogę się cieszyć ścianami z tradycyjnego jodłowego bala podhalańskiego.

Łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, szafki oraz toaletę. 

Dodatkowe informacje. Apartament w Kościelisku Panorama zorientowany jest w kierunku południowym dlatego posiada bezpośredni widok na Giewont i całe pasmo Tatr.  Wprawdzie posiada także okna od wschodniej strony ale dzięki temu będzie Was przyjemnie budzić wschodzące rano słońce.

Inne propozycje

 

Jeśli szukasz mniejszego apartamentu w Kościelsku? Sprawdź Regle ale jeśli szukasz jeszcze lepszego widoku, zobacz Rysy. Ponieważ apartament Giewont zlokalizowany jest po zachodniej stronie pensjonatu w Kościelisku to roztacza się z niego świetny widok na pasmo Czerwonych Wierchów.

Pensjonat Szałas pod Szymoszkową to także pokoje i noclegi dla par. Dlatego sprawdź np. pokój Lejowa lub za Za Bramką

Szałas pod Szymoszkową oferuje także pokoje i noclegi dla singli, gdy jesteś jednym z nich to zerknij ze szczytu Orlej Perci. Miejsce może nie ma za dużo ale widok jak nigdzie indziej!

Dlaczego pensjonat w Kościelisku

 

Miejscowość Kościelisko i ogólniej cała gmina Kościelisko to region z jednej strony przylegający do Zakopanego ale z drugiej znacznie spokojniejszy i bardziej urozmaicony widokowo. Ze względu na większą odległość od centrum turystycznego jest tutaj więcej komfortowych i zacisznych pensjonatów oferujących pokoje i noclegi. Ponieważ Kościelisko od wschodniej strony przylega do Zakopanego to od granicy do Krupówek jest  ok 2.5 km odległości. Znajdujemy się właśnie w tej części regionu i dlatego apartamenty w Kościelisku Szałas pod Szymoszkową to ok 30 minut spacerem do Krupówek.

Cennik dla apartament w Kościelisku – Panorama

 
Panorama
4 osoby
3 osoby
2 osoby
sezon
380 zł / apartament350 zł / apartament350 zł /apartament
święta
380 zł / apartament350 zł / apartament350 zł / apartament
Sylwester
760 zł / apartament700 zł / apartament700 zł / apartament
pozostałe dni
320 zł / apartament280 zł / apartament280 zł / apartament
 

 

  • sezon: 3 styczeń do 24 luty, 25 czerwca do 5 września, pobyt min.3 noce.
  • święta: Święta Wielkanocne (18 do 22 kwietnia), weekend majowy (30 kwietnia do 5 maj), Boże Ciało (18 do 22 czerwca), pobyt min.3 noce.
  • Święta Bożego Narodzenia (23 do 27 grudnia), pobyt min.3 noce.
  • Sylwester: od 28 grudnia do 2 stycznia, pobyt min. 3 noce.
  • pozostałe dni: wszystkie dni nie wymienione powyżej, pobyt min.2 noce.
  • Podane ceny są kwotami brutto, uwzględniającymi podatek VAT.
  • Podane ceny to koszt wynajmu apartamentu na 1 dobę zgodnie z liczbą osób oraz okresem.
  • Po przyjeździe pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 2,50 zł za osobę/doba.

 

 

Formularz rezerwacyjny