Pokój Za Bramką

Pokoje w Zakopanem to poza stylem tradycyjnym, góralskim, także pokoje reprezentujące umiarkowany w stylu charakter. Taki jak pokój Za Bramką w Szałasie pod Szymoszkową. 

 

Opis pomieszczenia.  Jest to pokój na parterze wyposażony w jedno podwójne łóżko dla par, zorientowany w kierunku południowo-zachodnim z bezpośrednim widokiem na ogród i Tatry zachodnie. W wyposażeniu apartamentu znajduje się jedno dwuosobowe (nie rozdzielne) łóżko ale także pozostałe niezbędne elementy wyposażenia, jak szafa, krzesła, stół.  W przeciwieństwie do pozostałych pokoi, ten jako jedyny posiada jedną murowaną ścianę (pozostałe to gruby jodłowy bal podhalański). Także jeśli chcecie trochę kompromisu to Za Bramką będzie dobrym wyborem.

Łazienka. Wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, szafki oraz toaletę.

Pozostałe. Pokój Za Bramką znajduje się w pobliżu głównego wejścia do pensjonatu lecz najbliższy aneks kuchenny mieści się piętro niżej, we wspólne przestrzeni sali śniadaniowej oraz przestrzeni kominkowej

Inne propozycje

 

Jeśli szukasz większego pokoju ze wszystkimi drewnianymi ścianami ? Sprawdź Panorama ale jeśli szukasz lepszego widoku to koniecznie zobacz Rysy. Pokój Regle to również brak konieczności wspinania się po klatce schodowej a jest większy od tego który teraz oglądasz i ma też bardzo duży południowy balkon.

Pokoje w Zakopanem w pensjonacie pod Szymoszkową to również pokoje i noclegi dla par. Dlatego sprawdź np. pokój Lejowa lub Sarnie Skałki

Szałas pod Szymoszkową oferuje także pokoje w Zakopanem dla singli, gdy jesteś jednym z nich to zerknij ze szczytu Orlej Perci. Miejsca może nie ma za dużo ale widok jest niesamowity!

 

Dlaczego pokoje w Zakopanem w Szałasie pod Szymoszkową

 

Co prawda Szałas pod Szymoszkową dumnie nosi nazwę polany w pobliżu której się znajduje a która w całości należy do Zakopanego, jednak geodezyjnie należy do gminy Kościelisko. Odległość do granicy Zakopanego to ok 600 metrów i pokrótce – przebiega ona przez mostek tuż przy dolnej stacji wyciągu Butorowy – może kojarzycie to miejsce. Umownie region Zakopanego to z punktu widzenia turystyki teren samego miasta Zakopane ale także sąsiednich najbliższych miejscowości i gmin. Jedną z takich gmin jest Kościelisko i to ona właśnie dzięki swojemu położeniu, poza różnymi atrakcjami turystycznymi zapewnie także świetną komunikację z centrum Zakopanego (ok. 30 minut spacerem od pensjonatu Szałas pod Szymoszkową). Kościelisko to czyste powietrze (powyżej kotliny Zakopiańskiej) oraz cisza i spokój sprzyjające rodzinnemu wypoczynkowi!

 

Cennik Pokoje w Zakopanem – pokój Za Bramką

 

Za Bramką
2 osoby
1 osoba
sezon
160 zł / apartament140 zł / apartament
święta
160 zł / apartament140 zł / apartament
Sylwester
320 zł / apartament280 zł / apartament
pozostałe dni
140 zł / apartament120 zł / apartament
 

 

  • sezon: 3 styczeń do 24 luty, 25 czerwca do 5 września.
  • święta: Święta Wielkanocne, weekend majowy, Święta Bożego Narodzenia.
  • Sylwester: od 28 grudnia do 2 stycznia, rezerwacja min. 4 doby
  • pozostałe dni: wszystkie dni nie wymienione powyżej.
  • Podane ceny są kwotami brutto, uwzględniającymi podatek VAT.
  • Podane ceny to koszt wynajmu apartamentu na 1 dobę zgodnie z liczbą osób oraz okresem.
  • Po przyjeździe pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 2,00 zł za osobę/doba.

 Formularz rezerwacyjny