Pokój Lejowa

Wakacje w Kościelisku ale i szerzej w Tarach to najpierw wybór pensjonatu. Szałas pod Szymoszkową ma dla Was przytulny pokój Lejowa, na 1p. z fajnym dużym balkonem.

 

Opis pomieszczenia: Pokój zorientowany na południowo-zachodnie Tatry i z bezpośrednim widokiem na Czerwone Wierchy. Świetnie widać też Małołączniak, Giewont a nawet Świnicę.  W wyposażeniu pokoju znajduje się jedno dwuosobowe (nie rozdzielne) łóżko dlatego ten pokój dedykujemy dla par ale również dla singli. Ponadto ściany pokoju to w większość gruba deska świerkowa.

Łazienka: wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, szafki oraz toaletę.

Pozostałe: Bardzo blisko, bo zaledwie w odległości ok 5 metrów od wejścia do apartamentu, we wspólnej przestrzeni, znajduje się niewielki ale funkcjonalny aneks kuchenny.

Inne propozycje

Gdy szukasz większego pokoju lub apartamentu na wakacje w Kościelisku? Zerknij na pokój Giewont jeśli wolisz oglądać zachody słońca, a przy tym mieć równie atrakcyjny widok na pasmo Czerwonych Wierchów.  Apartament Panorama zapewni widok bardziej południowy (bezpośrednio na Giewont) i do tego dysponuje dwoma pokojami.  Jeśli nie martwią Cię skosy (a może je lubisz?) to sprawdź koniecznie obłędny widokowo apartament Rysy.

Wakacje w Kościelisku w w pensjonacie Szałas pod Szymoszkową to także pokoje i noclegi dla par. Dlatego nie wahaj się i sprawdź np. pokój Sarnie Skałki lub za Za Bramką

W Szałasie pod Szymoszkową bardzo lubimy także rodziny dlatego sprawdź  pokój RegleTutaj są same proste ściany. Z kolei jeśli wolisz mniejszą powierzchnią, za to z niesamowitym widokim to Orla Perć będzie dla Ciebie w sam raz.

 

Dlaczego wakacje w Kościelisku

 

Wakacje w Tatrach to nie tylko rejon samego Zakopanego, to także możliwość wyboru szeregu miejscowości w pobliżu lub graniczących z Zakopanem wszakże posiadającym jednak szereg przewag nad bezpośrednim dostępem do deptaka na Krupówkach.  Kościelisko to bardzo zróżnicowany widokowo i urozmaicony terenowo obszar po wschodniej stronie Zakopanego. Przede wszystkim jest tutaj więcej miejsca, przestrzeni aby złapać oddech z drugiej jednak strony do centrum Zakopanego wciąż jest bardzo blisko (ok 30 minut spacerem z pensjonatu pod Szymoszkową).  Znajdziecie w Kościelisku świetną bazę wypadową na dalsze trasy, ale także miejsce na odpoczynek w ogródkach przy pensjonatach czy masę miejsca na opalanie nad górskimi potokami.  Kościelisko jest też doskonale skomunikowane z centrum Zakopanego jak i wejściami do wszystkim dolin w Tatrach.

 

Ferie i Wakacje w Kościelisku – Cennik pokój Lejowa

 

Lejowa
2 osoby
1 osoba
sezon
200 zł / apartament160 zł / apartament
święta
200 zł / apartament160 zł / apartament
Sylwester
400 zł / apartament320 zł / apartament
pozostałe dni
170 zł / apartament140 zł / apartament
 

 

  • sezon: 3 styczeń do 24 luty, 25 czerwca do 5 września, pobyt min.3 noce.
  • święta: Święta Wielkanocne, weekend majowy, Boże Ciało,
  • Święta Bożego Narodzenia, pobyt min.3 noce.
  • Sylwester: od 28 grudnia do 2 stycznia, pobyt min.3 noce.
  • pozostałe dni: wszystkie dni nie wymienione powyżej, pobyt min.2 noce.
  • Podane ceny są kwotami brutto, uwzględniającymi podatek VAT.
  • Podane ceny to koszt wynajmu apartamentu na 1 dobę zgodnie z liczbą osób oraz okresem.
  • Po przyjeździe pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 2,50 zł za osobę/doba.

 Formularz rezerwacyjny