Pokój Sarnie Skałki

W ofercie Kościelisko pokoje w pensjonacie Szałas pod Szymoszkową proponujemy także ciekawy architektonicznie pokój na Ip. bez balkonu, wyposażony w jedno podwójne łóżko dla par.

Opis pomieszczenia. Zorientowany południowo z bezpośrednim widokim (na wprost) na Giewont ale też szerszą panoramę Tatr. Oczywiście na wyposażeniu pokoju są wszystkie niezbędne meble, w tym duże dwuosobowe nierozłączne łóżko. Poza tym również szafy, szafka nocna, komoda, stolik i krzesła. Również w tym pokoju można cieszyć się tradycyjnym jodłowym balem podhalańskim, w tym przypadku nie płazą ale tzw. brusem. Brus to taka trochę mniejsza wersja płazy, ale tradycyjnie pomiędzy brusami – podobnie jak pomiędzy płazami – zastosowana jest tzw. wełnianka, czyli gęsto zbite pakuły z wiórów drewnianych.

 Łazienka. wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, szafki oraz toaletę.

Pozostałe.Tuż przed głównym wejściem do apartamentu znajduje się niewielki aneks kuchenny.

 

Inne propozycje

 

Kościelisko pokoje w Szałasie pod Szymoszkową to także  większe pokoje i apartamenty. Zerknij na Panorama ale jeśli szukasz jeszcze lepszego widoku, zobacz Rysy. Dzięki temu że apartament Giewont umieszczony jest po zachodniej stronie pensjonatu w Kościelisku to roztacza się z niego świetny widok na pasmo Czerwonych Wierchów.

Pensjonat Szałas pod Szymoszkową to także pokoje i noclegi dla par. Dlatego sprawdź np. pokój Lejowa lub za Za Bramką

Szałas pod Szymoszkową oferuje także pokoje o średniej powierzchni,  dla rodzin. Inaczej mówiąc sprawdź koniecznie pokój RegleTutaj są same proste ściany. Jesli z kolei wolisz sięgać wzrokiem aż po horyzont to koniecznie zobacz naszą Orlą Perć

Dlaczego Kościelisko pokoje

Jeśli zastanawiacie się co wybrać, Kościelisko czy Zakopane a może jeszcze inny rejon to warto mieć pamięci że różnią się one po pierwsze wysokością położenia a po drugie ilością turystów szczególnie w sezonie. Zakopane jest najniżej spośród takich okolic i gmin jak Kościelisko, Olcza, Bukowina, rejony Gubałówki regli.  De facto Zakopane leży w kotlinie i z tego właśnie powodu sąsiednie gminy są lepsze jeśli szukamy czystego i świeżego górskiego powietrza.  Z jakiegoś powodu bardzo dużo osób chce mieszkać bezpośrednio przy Krupówkach, ale zwróćcie uwagę że z Kościelisko pokoje w Szałas pod Szymoszkową do Krupówek jest zaledwie 30 minut spaceru. To jest ok 2.5km ciekawą widokową drogą.

Cennik Kościelisko pokoje – pokój Sarnie Skałki

 

Sarnie Skałki
2 osoby
1 osoba
sezon
160 zł / apartament140 zł / apartament
święta
160 zł / apartament140 zł / apartament
Sylwester
320 zł / apartament280 zł / apartament
pozostałe dni
140 zł / apartament120 zł / apartament
 

 

  • sezon: 3 styczeń do 24 luty, 25 czerwca do 5 września.
  • święta: Święta Wielkanocne, weekend majowy, Święta Bożego Narodzenia.
  • Sylwester: od 28 grudnia do 2 stycznia, rezerwacja min. 4 doby
  • pozostałe dni: wszystkie dni nie wymienione powyżej.
  • Podane ceny są kwotami brutto, uwzględniającymi podatek VAT.
  • Podane ceny to koszt wynajmu apartamentu na 1 dobę zgodnie z liczbą osób oraz okresem.
  • Po przyjeździe pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 2,00 zł za osobę/doba.

 

 Formularz rezerwacyjny