Apartament Rysy

Noclegi w Kościelisku w rozległym apartamencie na poddaszu z najpiękniejszym widokiem na całe Tatry w całym pensjonacie. 

Opis pomieszczenia: Apartament stanowi jedną otwartą przestrzeń, złożoną z kilku zaadoptowanych szczytów dachowych. Wyposażony jest w ogromne trójkątne okna dzięki którym roztacza się przepiękny widok na całą panoramą Tatr. Do dyspozycji gości jest w jedno podwójne łóżko w skrzydle wschodnim, a ponadto dwa pojedyncze łóżka w szczytach południowych.

Mimo że jest to poddasze to noclegi w Kościelisku w apartamencie Rysy dostarczą dużo wrażeń estetycznych ale także jest to wspaniałe miejsce aby na własnej skórze poczuć siłę Halnego

Łazienka: wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, szafki oraz toaletę.

Pozostałe:  Apartament zorientowany jest w kierunku południowym, także z oknem na wschód na pasmo Gubałówki oraz leżące poniżej Zakopane. Tuż przed głównym wejściem do apartamentu znajduje się niewielki aneks kuchenny. Ponadto przez środek apartamentu przebiega urokliwy zdobiony komin – widoczny na zdjęciach.

Inne propozycje

 

Jeśli szukasz mniejszego apartamentu w Kościelsku? Sprawdź Giewont ale jeśli szukasz więcej prostych ścian (ale nie wszystkie), zobacz Panorama. Ponieważ pokój Regle zlokalizowany jest po zachodniej stronie pensjonatu w Kościelisku to roztacza się z niego świetny widok na pasmo Czerwonych Wierchów.

Pensjonat Szałas pod Szymoszkową to także pokoje i noclegi dla par. Dlatego sprawdź np. pokój Lejowa lub za Za Bramką

Szałas pod Szymoszkową oferuje także pokoje i noclegi dla singli, gdy jesteś jednym z nich to zerknij ze szczytu Orlej Perci. Miejsce może nie ma za dużo ale widok jak nigdzie indziej!

Dlaczego właściwie noclegi w Kościelisku

 

Miejscowość Kościelisko i cała gmina Kościelisko to obszar z jednej strony blisko przylegający do Zakopanego ale z drugiej znacznie cichszy i bardziej urozmaicony widokowo. Ze względu na wyraźną odległość od centrum turystycznego jest tutaj więcej komfortowych i mniejszych pensjonatów oferujących pokoje i noclegi. Ponieważ Kościelisko od wschodniej strony graniczy z Zakopanym to od granicy do Krupówek jest ok 2.5 km odległości. Znajdujemy się właśnie w tej części regionu i dlatego noclegi w Kościelisku w Szałasie pod Szymoszkową to ok 30 minut spacerem do Krupówek – w razie potrzeby.

Cennik

 

Rysy
4 osoby
3 osoby
2 osoby
sezon
230 zł / apartament190 zł / apartament190 zł /apartament
święta
230 zł / apartament190 zł / apartament190 zł / apartament
Sylwester
460 zł / apartament380 zł / apartament380 zł / apartament
pozostałe dni
190 zł / apartament160 zł / apartament160 zł / apartament
 

 

  • sezon: 3 styczeń do 24 luty, 25 czerwca do 5 września.
  • święta: Święta Wielkanocne, weekend majowy, Święta Bożego Narodzenia.
  • Sylwester: od 28 grudnia do 2 stycznia, rezerwacja min. 4 doby.
  • pozostałe dni: wszystkie dni nie wymienione powyżej.
  • Podane ceny są kwotami brutto, uwzględniającymi podatek VAT.
  • Podane ceny to koszt wynajmu apartamentu na 1 dobę zgodnie z liczbą osób oraz okresem.
  • Po przyjeździe pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 2,00 zł za osobę/doba.

Formularz rezerwacyjny