Apartament Giewont

Noclegi w Zakopanem zostaną w pamięci na zawsze dzięki barwnym porankom w pokoju z dużymi oknami skierowanymi bezpośrednio na Tatry, ale co ważniejsze widokowym balkonem na I piętrze. Swobodnie pomieści trzy osobową rodzinę 2+1 lub 2+2 jeśli dzieci są mniejsze.

Opis pomieszczenia.Południowy apartament ze wspaniałym widokiem na całą panoramę Tatr, w tym oczywiście na Giewont i Czerwone Wierchy. W wyposażeniu pokoju znajdują się dwa łóżka (zwykle złączone) a także jedna rozkładana wersalka. Wersalka swobodnie mieści jedną dorosłą osobę lub dwójkę mniejszch dzieci.

Zwraca uwagę też architektura całego pensjonatu który zbudowany jest zgodnie z tradycyjną podhalańską sztuką ciesielską. W tym pokoju goście mogę się cieszyć ścianami z grubej deski świerkowej.

Łazienka. Wyposażona w kabinę prysznicową, umywalkę, szafki oraz toaletę.

 

Pozostałe informacje. Pokój znajduje się na pierwszym piętrze więc dostęp do niego jest z klatki schodowej i niewielkiego korytarzyka. Dzięki temu z pokoju jest bardzo dobry dostęp do aneksu kuchennego który zlokalizowany jest we wspólnej przestrzeni ok. 8 metrów od wejścia do pokoju Giewont

 

Inne propozycje

 

Jeśli szukasz większego apartamentu w Kościelsku? Sprawdź Panorama ale jeśli szukasz jeszcze lepszego widoku, zobacz Rysy. Jeśli nie chcesz chodzić po schodach to zobacz równie fajny widokowo pokój Regle który zlokalizowany jest na parterze i także też ma duży balkon

Pensjonat Szałas pod Szymoszkową to także pokoje i noclegi dla par. Dlatego sprawdź np. pokój Lejowa lub za Za Bramką

Szałas pod Szymoszkową oferuje także pokoje i noclegi dla singli, gdy jesteś jednym z nich to zerknij ze szczytu Orlej Perci. Miejsce może nie ma za dużo ale widok jak nigdzie indziej!

Dlaczego noclegi w Zakopanem

 

Obszar Zakopanego to teren samego miasta ale turystycznie i umownie również teren najbliższych gmin i miejscowości. Mają one różne zalety nad samym centrum Zakopanego, niektóre są bardziej oddalone i umieszczone wyżej, choćby Bukowina czy Olcza i dlatego zapewniają zupełnie inną perspektywę widokową na Tatry ale mają też wady np. dużo trudniejszy i czasochłonny dojazd ze względu na większą odległość (pamiętajcie o korkach!). Inne zaś łączą przyjazną spacerową odległość od centrum Zakopanego z lepszą perspektywą na Tatry i jedną z takich lokalizacji jest właśnie obszar gminy Kościelisko. Właściwie to warto mieć w pamięci że samo Zakopane położone jest kotlinie a wiec z punktu widzenia warunków klimatycznych i widokowych to gminy właśnie takie jak Kościelisko oferują lepsze warunki odpoczynku. 

Noclegi w Zakopanem w pensjonacie pod Szymoszkową w Kościelisku to ok 30 minut spacerem do Krupówek (ok. 2.5 km) i jednocześnie ciche i komfortowe miejsce z widokiem jakiego próżno szukać bezśrednio przy samych Krupówkach.

Cennik noclegi w Zakopanem – pokój Giewont

 

Giewont
4 osoby
3 osoby
2 osoby
sezon
330 zł / apartament300 zł / apartament300 zł /apartament
święta
330 zł / apartament300 zł / apartament300 zł / apartament
Sylwester
660 zł / apartament600 zł / apartament600 zł / apartament
pozostałe dni
280 zł / apartament250 zł / apartament250 zł / apartament
 

 

  • sezon: 3 styczeń do 24 luty, 25 czerwca do 5 września, pobyt min.3 noce.
  • święta: Święta Wielkanocne, weekend majowy, Boże Ciało,
  • Święta Bożego Narodzenia, pobyt min.3 noce.
  • Sylwester: od 28 grudnia do 2 stycznia, pobyt min.3 noce.
  • pozostałe dni: wszystkie dni nie wymienione powyżej, pobyt min.2 noce.
  • Podane ceny są kwotami brutto, uwzględniającymi podatek VAT.
  • Podane ceny to koszt wynajmu apartamentu na 1 dobę zgodnie z liczbą osób oraz okresem.
  • Po przyjeździe pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 2,50 zł za osobę/doba.

Formularz rezerwacyjny