Pokój Orla Perć

Na samym szczycie pensjonatu Szałas pod Szymoszkową znajduje się specjalna kwatera w Kościelisko  oferująca najrozleglejszy widok pośród wszystkich naszych pokoi.  To świetny wybór singli lub par.

Opis pomieszczenia.

Jeśli lubisz sięgać wzrokiem aż po horyzont to proponujemy Orlą Perć czyli kwaterę w Kościelisku, która dzięki dominującemu trójkątnemu oknu zorientowanemu południowo daje wrażenie znacznej ekspozycji. Dlatego też nazywamy ją Orlą Percią. Można się z niej delektować widokami na Małołączniak (szczyt Czerwonych Wierchów), Giewont oraz Świnice. Nocując tutaj, poznacie też podhalański styl tradycyjnych kwater budowanych w kościelisku oddany wskutek skośnych drewnianych ścian schodzące się ostro w tzw. wysoki szczyt.

Ze względu na niewielką powierzchnię pokój najlepiej sprawdzi się dla pary lub singla. Posiada jedno dwuosobowe (nie rozdzielne) łóżko.

Łazienka.

Łazienka nie jest bezpośrednio połączona z pokojem ale dedykowana wyłącznie do tej kwatery. Jest jednak bardzo blisko, gdyż znajduje się naprzeciwko wejścia do pokoju. Na wyposażeniu jest kabina prysznicowa, umywalka, szafki oraz toaleta.

Pozostałe

Orla Perć – kwatera w Kościelisko znajduje się na trzecim piętrze budynku. Ponadto posiada dogodny dostęp do niewielkiego aneksu kuchennego zlokalizowanego tylko około 3 metry  od wejścia do pokoju.

 

Inne propozycje

 

Jeśli szukasz większej kwatery Kościelsku? Sprawdź apartament Panorama ale jeśli szukasz równie dobrego widoku ale większej przestrzeni np. dla całej rodziny to zobacz apartament Rysy. Ponieważ pokój Giewont zlokalizowany jest po zachodniej stronie pensjonatu w Kościelisku to roztacza się z niego świetny widok na pasmo Czerwonych Wierchów ale ma więcej prostych ścian.

Pensjonat Szałas pod Szymoszkową to także pokoje i noclegi dla par. Dlatego sprawdź np. pokój Lejowa lub za Za Bramką

Szałas pod Szymoszkową oferuje także pokoje i noclegi dla rodzin. Dlatego sprawdź koniecznie pokój RegleTutaj są same proste ściany.

Dlaczego kwatery w Kościelisku

Miejscowość Kościelisko i szerzej cała gmina Kościelisko to region z jednej strony blisko do Zakopanego ale z drugiej znacznie bardziej urozmaicony widokowo i przed wszystkim cichszy. Ze względu na kilkukilometrową odległość od ruchliwego centrum jest tutaj więcej komfortowych i rodzinnych pensjonatów oferujących pokoje, apartamenty – czyli ogólnie kwatery w Kościelisku. Gmina od wschodniej strony graniczy z Zakopanem i to dlatego do Krupówek jest zaledwie 2.5 km fajnej widokowo drogi. Pensjonat Szałas pod Szymoszkową dzieli od Krupówek ok 30 minut drogi na nogach, przeciętnym spacerowym tempem.

Cennik kwatera w Kościelisko – Orla Perć

 

Orla Perć
2 osoby
1 osoba
sezon
170 zł / apartament150 zł / apartament
święta
170 zł / apartament150 zł / apartament
Sylwester
340 zł / apartament300 zł / apartament
pozostałe dni
150 zł / apartament120 zł / apartament
 

 

  • sezon: 3 styczeń do 24 luty, 25 czerwca do 5 września, pobyt min.3 noce.
  • święta: Święta Wielkanocne, weekend majowy, Boże Ciało,
  • Święta Bożego Narodzenia, pobyt min.3 noce.
  • Sylwester: od 28 grudnia do 2 stycznia, pobyt min.3 noce.
  • pozostałe dni: wszystkie dni nie wymienione powyżej, pobyt min.2 noce.
  • Podane ceny są kwotami brutto, uwzględniającymi podatek VAT.
  • Podane ceny to koszt wynajmu apartamentu na 1 dobę zgodnie z liczbą osób oraz okresem.
  • Po przyjeździe pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 2,50 zł za osobę/doba.

 Formularz rezerwacyjny